Online alışveriş meraklılarına Mart 2008’de hizmet vermeye başlayan markafoni.com, sürekli büyüyen yepyeni bir alışveriş konseptiyle bizleri tanıştırmıştır. İçinde hizmet verdiği sektörün liderliğini hiç bırakmadan bugünlere gelen Markafoni, Türkiye’nin ilk alışveriş kulübü olma özelliğine sahiptir.

Markafoni çatısı altında giyimden kozmetiğe, aksesuardan dekorasyona yüzlerce kategoride on binlerce ürün uygun fiyat ve kampanya avantajlarıyla sunulmaktadır. Avon, Armani Jeans, Chanel, Daniel Klein, Hotiç, L’oreal, Mudo City, Park Bravo, Lacoste, Hugo Boss alışveriş sitesinde sunulan yüzlerce seçkin markadan sadece bir kaçıdır. Bu nedenle seçkin markalarla alışveriş meraklılarını buluşturan Markafoni kısa zamanda online alışverişin özellikle kadınlar tarafından en çok sevilen markaları arasına girmiştir. 

Markafoni’yi online alışverişi tercih eden ya da mağazaları dolaşmaya vakit bulamayan kadınların vazgeçilmez alışkanlıkları arasına sokan ve onu kadın kullanıcıları arasında en güvenilir marka yapan birden fazla neden sayılabilir:

  • Markafoni eşsiz bir müşteri hizmetleri anlayışına sahiptir.

Markafoni seçkin markalarla, kaliteyi meraklılarını buluşturan güvenilir bir alışveriş kulübüdür. Bu alışveriş kulübünün en büyük amaçlarından biri de indirimli fiyatlar yanında ve kaliteli ürün ve hizmetlerle müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Markafoni’ nin koşulsuz iade politikası, iadelerde ücretsiz kargo imkânı, sorunlara 7/24 çözüm anlayışı alışverişte güveni hissetmeyi arzulayan kadın kullanıcıları cezbeden özelliklerinden sadece birkaçıdır.     

  • Markafoni alışveriş meraklılarının en çok güvendiği online alışveriş kulübüdür.

Kaliteli ve prestijli ürünleri indirimli fiyatlar ve olağanüstü kampanyalarla üyelerine sunan Markafoni kullanıcılarına sadece güvenli alışveriş değil aynı zamanda kolay ve güvenli ödeme seçenekleri sunmaktadır. Ücretsiz iade özelliği de yine Markafoni’ye olan güveni arttırmaktadır. Ayrıca indirimli ve hızlı kargo seçenekleri de Markafoni üyelerini memnun eden başka bir unsurdur.

  • Markafoni.com kullanıcı dostu bir alışveriş sitesidir.

Basit ve sade ürün kategorileri, ürüne ya da markaya göre arama kolaylığı, zengin ürün çeşitliliği, kampanyalar ve indirimlerle ilgili bilgilere kolay erişim, kolay ve güvenli üyelik, basit, anlaşılır ve güvenilir ödeme imkânları. Bütün bu özellikleri bir arada sunan Markafoni her seviyede ve her yaşta kullanıcının ve özellikle kadın kullanıcıların gönül rahatlığıyla alışveriş yapabileceği online bir alışveriş sitesidir. 

  • Markafoni çalışan kadınların en yakın alışveriş dostudur.

Günümüz kadını hayatın hemen her alanında olduğu gibi iş hayatında da günlük koşuşturmaların bir aktörü olmuştur. Uzayan mesailer, koşuşturmalar, bitmeyen toplantılar ve yemekler ve bütün bunların üzerine eklenen aile telaşı kadını alışverişin dışına itmektedir. Oysa bütün bu sayılanları yapan kadının aynı zamanda bakımlı ve şık olması zorunluluktur. Markafoni’nin, özellikle çalışan ve geleneksel mağaza alışverişine vakit bulamayan kadınların dostluğunu kazanması bu nedenledir. Evinde ve işinde şık ve bakımlı olmak ihtiyacında olan kadınların hemen hemen tüm ihtiyaçlarını kaliteli ve uygun fiyatlara bulabildikleri en güvenilir online alışveriş sitesi Markafoni’dir.

  • Markafoni demek indirimli fiyatlar, hiç bitmeyen kampanyalar, daima şık ve bakımlı olmak demektir.

Markafoni, daima bakımlı ve şık olmayı arzulayan kadınların ihtiyaçlarını en doğru  şekilde, en kaliteli ürünlerle, en uygun fiyatlarla, en kısa sürede karşılayan online alışveriş kulübüdür. Son olarak genellikle kozmetik ürünlerde gördüğümüz 1 Alana 1 tane Bedava kampanya fırsatlarını kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.