Dünya artık küçük bir köy ve bizler için bu köyde gezmek artık çok daha masrafsız, hızlı ve eğlenceli. İnternetten her ürün ve hizmeti kaliteli ve ucuza bulabiliyorken uçak biletlerimizi neden bulamayalım? İşte bu basit soruya verilen olumlu yanıtla başlayan hikâye bugün artık yılda 1 milyon yolcuya hizmet veren Tripsta’nın hikâyesidir.

Tripsta Danimarka’dan Malezya’ya, Avusturalya’dan Amerika’ya ve Yeni Zellanda’dan Katar’a dünyanın her yerinden onlarca ülkeye ucuz ve güvenli uçak biletleri sunan online seyahat acentasıdır. Tripsta’nın oldukça basit ve kullanışlı olan web sitesinde gitmek istediğiniz herhangi bir yerle ilgili uçak biletlerine bakabilir, fiyat karşılaştırması yapabilir ve hatta rezervasyon yapabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey tatilinizi, seyahatlerinizi ya da kısa süreli gezilerinizi planlamak ve gerisini Tripsta’ya bırakmaktır. Çünkü Tripsta’nın size sunduğu indirimli kampanyalardan yararlanarak en iyi fiyatla en güvenli şekilde uçak biletlerinizi kolayca almak artık işten bile değil. 

Tripsta’nın üyelerine sunduğu en güzel fırsatlardan biri de Best Price Mix seçeneğidir. Best Price Mix, yolculuğunuz için olabilecek en düşük fiyatı sizin için araştıran sistemin adıdır. Bu sistem aracılığıyla arzuladığınız uçuşlar birden fazla havayolu şirketinin uçuşları kombine edilerek mümkün olan en düşük fiyattan size sunulur. Örneğin sistem size gidiş uçuşunuzu Türk Hava Yolları seferiyle, dönüşü ise Emirates ile yapmanızın çok daha uygun olabileceğini söyleyebilir. Yapmanız gereken tek şey gideceğiniz yeri ve inmek istediğiniz havaalanını girmek ve sonrasını Tripsta’ya bırakmaktır. Tripsta uçuşları ve en ucuz fiyat seçeneklerini sizler için otomatik olarak hesaplayıp önünüze getirir.

Best Price Mix seçeneğinin yanı sıra Tripsta’nın sunduğu diğer kampanyalardan ve uçuş fırsatlarından yararlanabilir ve böylece ucuz uçuşlarla seyahatlerinizi kazanca çevirebilirsiniz. Temel amacı uçuşlarınızı en ucuz fiyatlarla yapmanızı sağlamak olan Tripsta’da müşterilerin memnuniyetini sağlamak ve onlara huzurlu bir seyahat sunmak da temel ilkeler arasındadır.

Ucuz ve kolay uçuş biletlerine sahip olmak yanında Tripsta’dan seyahat sigortası yaptırabilir, para iade garantisinden yaralanabilir, vize reddi korumasından faydalanabilirsiniz. Ayrıca Tripsta tarafından sunulan indirim kuponları ya da indirimli voucher fırsatlarından yararlanarak kendinizi ve sevdiklerinizi sürpriz seyahatlerle ödüllendirebilirsiniz.