Black Friday İndirimleri

Black Friday İndirimleri

Black Friday - Online alışverişte uygulanan indirim günüdür. Türkiye'de online mağazalarda yapılan Black Friday indirimi sizlere evinizin konforunda büyük kampanyalarla alışveriş yapma olanağı sağlıyor. Siz de indirimlerden yararlanmak istiyorsanız sitemizdeki Kara Cuma indirimlerini takip ediniz.

Güncel Black Friday indirim kodları ve kampanyaları

Black Friday indirim kuponları ve kampanyarı ile alışverişlerinizi %90'a varan avantajlı fiyatla tamamlayabilirsiniz. Popüler mağazaların sunmuş olduğu efsane cuma kampanyaları ile yılda bir defa büyük oranlarda indirimlerle alışveriş yapabileceksiniz. Sitemizde sizlere sunmuş olduğumuz güncel indirim kuponları, hediye çeklerin kullanarak alışverişlerinizi sepette ucuzlatabileceksiniz. Sizlere sunmuş olduğumuz fırsatlar arasında popüler mağaza fırsatlarında görebilirsiniz. Media Markt mağazasında sizlere Black Friday'a özel olarak 750TL değerinde kupon kodu sunulmaktadır. Sadece bununla yetinmeyip diğer markaların sundukları fırsatlarıda inceleyebilirsiniz. Emsan, Divarese, Network, İdefix mağazaların da olan fırsatlardan da yararlanabilirsiniz. İdefix kupon kodu kullanarak 25TL tasarruf edebilirsiniz. Black Friday'a özel indirim kuponu ile harcamalarınızı indirimli yapabilirsiniz. DeFacto promosyon kodu ve kampanyası ile 2. ürün için 1TL ödeme fırsatı kazanabileceksiniz. Sepetinize eklediğiniz 2. ürün için sadece 1TL ücretlendirme yapılacaktır. Efsane kasım'da daha karlı alışveriş için Black Friday fırsatlarımızı incelemeye başlayabilirsiniz. 

Sizin rahatlığınız için sitemizde çerez konumlandırmaktayız. Web sitemizi kullanırken, çerezler ile toplanan verileri ve benzer teknolojileri kullanmamızı kabul etmiş olursunuz.