En iyi girişler: alımları ve stil

Kara Cuma kampanyaları
Kara Cuma kampanyaları
Kara Cuma (Black Friday), ülkemizde genel olarak şahane cuma olarakta geçen özel bir gündür. Bu özel günde mağazalar tarafından yılda bir kere olmaksızın, müthiş indirim fırsatları tanımlanmaktadır. Günümüzde mağazalarla sınırlı kalınmayıp, online alışveriş sitelerinde de black friday'a özel indirim fırsatı tanımlanmaktadır.
Tchibo’yu Diğerlerinden Farklı Kılan 12 Özellik
Tchibo’yu Diğerlerinden Farklı Kılan 12 Özellik
Tchibo’yu bir kez keşfeden ya da ondan alışveriş yapan herkes Tchibo’da her zaman en yüksek kalite ile en uygun fiyatın en seçkin hizmet anlayışıyla sunulduğunu bilir. Tchibo’nun ürünleri, hizmeti, konsepti ve müşterileriyle ilişkileri Tchibo dünyası...
Kazançlı Alışverişin Akıllı Yolu: İndirim Kodları
Kazançlı Alışverişin Akıllı Yolu: İndirim Kodları
İndirim kodu, alışveriş yapılan mağazalar, marketler ve çeşitli online alışveriş siteleri tarafından müşterilere sunulan satış promosyonlarının genel adıdır. Sayılardan ya da harflerden oluşan bu şifreli kodlar kullanıldıkları yerlerde alışverişi avantaja çevirirler. İndirim kodlarının sağladığı avantajlar oransal (örneğin %10) ya da parasal (örneğin 25 TL) olabilirler. Sunulan indirim kodlarına genellikle indirim kodu, indirim kodum, kupon kodu, promosyon kodu, kampanya kodu, avantaj şifresi, indirim şifresi, kampanya şifresi, indirim kuponu, indirim çeki, hediye çeki gibi isimler verilmektedir.
Özel Hissettirmenin En Kolay ve En Etkili Yolu: Hediye Kartları
Özel Hissettirmenin En Kolay ve En Etkili Yolu: Hediye Kartları
Hediye çekini ya da hediye kartını alan kişi, hediyeyi verenin bu kartı aldığı mağazadan hesabına yüklenmiş miktar kadar alışveriş yapabilmektedir. Hemen hemen bütün büyük mağazalar hediye kartı sistemini kullanmaktadırlar. Hediye çekleri satın alındıkları mağazada kullanılabilir, ya da mağaza bir zincirin parçasıysa herhangi bir satış biriminde kullanılabilir. Örneğin Yargıcı Ankara’dan alınmış olan bir hediye kartı Yargıcı İstanbul’da kullanılabilir. Ayrıca hediye çekleri belli grubun tüm mağazaları için geçerli olabilir ya da aynı yerde bulunan tüm mağazalarda geçerli olabilir. Örneğin Teknosa’dan alınan bir hediye çeki Kliksa’da geçerli olabilir ya da hediye çeki bir alışveriş merkezinde bulunan tüm mağazalar için geçerli olabilir. Bugün artık sıklıkla karşımıza çıktığı üzere hediye çekleri kredi kartlarına da tanımlanmakta ve anlaşmalı mağazalarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. 
Hayatımıza Girmiş En Önemli 10 Microsoft Ürünü
Hayatımıza Girmiş En Önemli 10 Microsoft Ürünü
İnanılmaz teknolojiyi sıradan insanın ayağına getiren kim olmuştur? diye bir soru sorulsa çoğumuzun vereceği cevap büyük ihtimalle Microsoft olacaktır. Günümüzde artık her kurumda, her sektörde ve gelişmiş toplumlardaki neredeyse her evde ürünlerine rastladığımız Microsoft’un ürünlerini hiç merak ettiniz mi? Dilerseniz Microsoft’un en önemli ürünlerini sırayla inceleyelim. 
Tesettür Giyimde Moda, Şıklık ve Online Fırsatlar
Tesettür Giyimde Moda, Şıklık ve Online Fırsatlar
Tesettür Giyimde Moda, Şıklık ve Online Fırsatlar Şıklık bir tercih değil yaşam biçimidir. Onu yaşarsınız ya da ona hiçbir zaman sahip olamazsınız. Tesettür giyimde de kadınların en büyük ihtiyacı şıklık ve zarafetten ödün vermeyen kıyafetlerdir....
Mobilya Seçiminde 10 Altın Kural ve En İyi Online Alışveriş Siteleri
Mobilya Seçiminde 10 Altın Kural ve En İyi Online Alışveriş Siteleri
Yaşamınızın büyük bölümünü birlikte geçirdiğiniz mobilyalarınız sadece hayatınıza değer katmakla kalmaz aynı zamanda hayatınızın parçası olurlar. Uygun mobilya seçimi ciddi bir iştir ve mutlaka kazanmanız gereken bir sınavdır. Uygun fiyat, kalite, teknik destek, teslimat, kapıda ödeme fırsatı, iade ve garanti gibi özellikler yanında tarzınıza uygun, dayanıklı ve kullanımı rahat mobilyalar seçmek hayatınızı kolaylaştırır. İşte size mobilya satın alırken sonradan pişman olmamanız için yapılacaklar listesi: 
XBox One ve Sony PlayStation 4 Oyun Konsollarını Nereden Satın Almalıyım?
XBox One ve Sony PlayStation 4 Oyun Konsollarını Nereden Satın Almalıyım?
Oyun konsolları evde daha keyifli ve yaratıcı vakit geçirmek isteyen genç olan ve sürekli genç kalanların vazgeçilmezleri arasındadır. Microsoft XBox ve Sony PlayStation  bu alanda piyasanın iki büyük hakimi olarak bilinmektedir.  Aralarında çok kalite ve teknoloji farkı olmamakla beraber hangi oyun konsolunun alınacağı tamamen kullanıcının tercih ve alışkanlıklarına bağlıdır. Asıl sorun uygun oyun konsolunun nereden alınacağı ve sizlere sundukları imkânlardır. Sizler için üç büyük online satış mağazasını inceledik. Bunlar Kliksa, D&R ve Media Markt.
İndirim Kodu Nedir ve Onu Kullanarak İnternette Para Nasıl Biriktirilir?
İndirim Kodu Nedir ve Onu Kullanarak İnternette Para Nasıl Biriktirilir?
İndirim kodu olarak bilinen, diyer adıyla promosyon kuponu, kupon kodu, indirim kuponu alışverişte indirim kazanabilmek için ve para biriktirebilmek için kullanılan, yeni meydana gelen, gayet kullanışlı bir yenilik aslında. Genellikle e-platformlarda daha sık kullanılan indirim kodları yüzde indirimleri teklif ederken, aynı zamanda bir de parayla çalışanlar var, onlar ise belli bir sayıda para içeriklidir ve kullanıldığında içerdiği para miktarı kadar azaltır almak istediğiniz ürünün fiyatını.
Sizin rahatlığınız için sitemizde çerez konumlandırmaktayız. Web sitemizi kullanırken, çerezler ile toplanan verileri ve benzer teknolojileri kullanmamızı kabul etmiş olursunuz.