En iyi girişler: alımları ve stil

Tchibo’yu Diğerlerinden Farklı Kılan 12 Özellik
Tchibo’yu Diğerlerinden Farklı Kılan 12 Özellik
Tchibo’yu bir kez keşfeden ya da ondan alışveriş yapan herkes Tchibo’da her zaman en yüksek kalite ile en uygun fiyatın en seçkin hizmet anlayışıyla sunulduğunu bilir. Tchibo’nun ürünleri, hizmeti, konsepti ve müşterileriyle ilişkileri Tchibo dünyasına özeldir diyebiliriz. Max Herz ve Carl Tchilling-Hiryan tarafından farklı ve özgün bir girişimcilik anlayışıyla 1949 yılında ticari hayata atılan Tchibo, müşterilerine posta yoluyla kahve satarak başlamıştır.  Tchibo, adını Tchilling ve kahve çekirdeği anlamına gelen “bean” kelimelerinin birleşiminden almaktadır. 2005 yılında da Türkiye’ye gelen ve bugün 54 mağazasıyla Türkiye’de hatırı sayılır bir hayran kitlesine hizmet veren Tchibo sunduğu kalite ve uygun fiyat özellikleriyle vazgeçilmezdir.    Tchibo’nun neden bu kadar tercih edildiğini sadece kaliteli ürünlerine, indirimli fiyatlarına, kampanyalarına, ya da sunduğu indirin kodlarına, avantajlara, indirim kuponlarına, fırsatlara bağlamak doğru değil. İşim özü Tchibo kendi kon...
Kazançlı Alışverişin Akıllı Yolu: İndirim Kodları
Kazançlı Alışverişin Akıllı Yolu: İndirim Kodları
İndirim kodu, alışveriş yapılan mağazalar, marketler ve çeşitli online alışveriş siteleri tarafından müşterilere sunulan satış promosyonlarının genel adıdır. Sayılardan ya da harflerden oluşan bu şifreli kodlar kullanıldıkları yerlerde alışverişi avantaja çevirirler. İndirim kodlarının sağladığı avantajlar oransal (örneğin %10) ya da parasal (örneğin 25 TL) olabilirler. Sunulan indirim kodlarına genellikle indirim kodu, indirim kodum, kupon kodu, promosyon kodu, kampanya kodu, avantaj şifresi, indirim şifresi, kampanya şifresi, indirim kuponu, indirim çeki, hediye çeki gibi isimler verilmektedir.
Özel Hissettirmenin En Kolay ve En Etkili Yolu: Hediye Kartları
Özel Hissettirmenin En Kolay ve En Etkili Yolu: Hediye Kartları
Hediye çekini ya da hediye kartını alan kişi, hediyeyi verenin bu kartı aldığı mağazadan hesabına yüklenmiş miktar kadar alışveriş yapabilmektedir. Hemen hemen bütün büyük mağazalar hediye kartı sistemini kullanmaktadırlar. Hediye çekleri satın alındıkları mağazada kullanılabilir, ya da mağaza bir zincirin parçasıysa herhangi bir satış biriminde kullanılabilir. Örneğin Yargıcı Ankara’dan alınmış olan bir hediye kartı Yargıcı İstanbul’da kullanılabilir. Ayrıca hediye çekleri belli grubun tüm mağazaları için geçerli olabilir ya da aynı yerde bulunan tüm mağazalarda geçerli olabilir. Örneğin Teknosa’dan alınan bir hediye çeki Kliksa’da geçerli olabilir ya da hediye çeki bir alışveriş merkezinde bulunan tüm mağazalar için geçerli olabilir. Bugün artık sıklıkla karşımıza çıktığı üzere hediye çekleri kredi kartlarına da tanımlanmakta ve anlaşmalı mağazalarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. 
Hayatımıza Girmiş En Önemli 10 Microsoft Ürünü
Hayatımıza Girmiş En Önemli 10 Microsoft Ürünü
İnanılmaz teknolojiyi sıradan insanın ayağına getiren kim olmuştur? diye bir soru sorulsa çoğumuzun vereceği cevap büyük ihtimalle Microsoft olacaktır. Günümüzde artık her kurumda, her sektörde ve gelişmiş toplumlardaki neredeyse her evde ürünlerine rastladığımız Microsoft’un ürünlerini hiç merak ettiniz mi? Dilerseniz Microsoft’un en önemli ürünlerini sırayla inceleyelim. 
Tesettür Giyimde Moda, Şıklık ve Online Fırsatlar
Tesettür Giyimde Moda, Şıklık ve Online Fırsatlar
Tesettür Giyimde Moda, Şıklık ve Online Fırsatlar Şıklık bir tercih değil yaşam biçimidir. Onu yaşarsınız ya da ona hiçbir zaman sahip olamazsınız. Tesettür giyimde de kadınların en büyük ihtiyacı şıklık ve zarafetten ödün vermeyen kıyafetlerdir....
Online Alışverişin Başkenti Markafoni
Online Alışverişin Başkenti Markafoni
Online alışveriş meraklılarına Mart 2008’de hizmet vermeye başlayan markafoni.com, sürekli büyüyen yepyeni bir alışveriş konseptiyle bizleri tanıştırmıştır. İçinde hizmet verdiği sektörün liderliğini hiç bırakmadan bugünlere gelen Markafoni, Türkiye’nin ilk alışveriş kulübü olma özelliğine sahiptir. Markafoni çatısı altında giyimden kozmetiğe, aksesuardan dekorasyona yüzlerce kategoride on binlerce ürün uygun fiyat ve kampanya avantajlarıyla sunulmaktadır. Avon, Armani Jeans, Chanel, Daniel Klein, Hotiç, L’oreal, Mudo City, Park Bravo, Lacoste, Hugo Boss alışveriş sitesinde sunulan yüzlerce seçkin markadan sadece bir kaçıdır. Bu nedenle seçkin markalarla alışveriş meraklılarını buluşturan Markafoni kısa zamanda online alışverişin özellikle kadınlar tarafından en çok sevilen markaları arasına girmiştir. 
Mobilya Seçiminde 10 Altın Kural ve En İyi Online Alışveriş Siteleri
Mobilya Seçiminde 10 Altın Kural ve En İyi Online Alışveriş Siteleri
Yaşamınızın büyük bölümünü birlikte geçirdiğiniz mobilyalarınız sadece hayatınıza değer katmakla kalmaz aynı zamanda hayatınızın parçası olurlar. Uygun mobilya seçimi ciddi bir iştir ve mutlaka kazanmanız gereken bir sınavdır. Uygun fiyat, kalite, teknik destek, teslimat, kapıda ödeme fırsatı, iade ve garanti gibi özellikler yanında tarzınıza uygun, dayanıklı ve kullanımı rahat mobilyalar seçmek hayatınızı kolaylaştırır. İşte size mobilya satın alırken sonradan pişman olmamanız için yapılacaklar listesi: 
XBox One ve Sony PlayStation 4 Oyun Konsollarını Nereden Satın Almalıyım?
XBox One ve Sony PlayStation 4 Oyun Konsollarını Nereden Satın Almalıyım?
Oyun konsolları evde daha keyifli ve yaratıcı vakit geçirmek isteyen genç olan ve sürekli genç kalanların vazgeçilmezleri arasındadır. Microsoft XBox ve Sony PlayStation  bu alanda piyasanın iki büyük hakimi olarak bilinmektedir.  Aralarında çok kalite ve teknoloji farkı olmamakla beraber hangi oyun konsolunun alınacağı tamamen kullanıcının tercih ve alışkanlıklarına bağlıdır. Asıl sorun uygun oyun konsolunun nereden alınacağı ve sizlere sundukları imkânlardır. Sizler için üç büyük online satış mağazasını inceledik. Bunlar Kliksa, D&R ve Media Markt.
İndirim Kodu Nedir ve Onu Kullanarak İnternette Para Nasıl Biriktirilir?
İndirim Kodu Nedir ve Onu Kullanarak İnternette Para Nasıl Biriktirilir?
İndirim kodu olarak bilinen, diyer adıyla promosyon kuponu, kupon kodu, indirim kuponu alışverişte indirim kazanabilmek için ve para biriktirebilmek için kullanılan, yeni meydana gelen, gayet kullanışlı bir yenilik aslında. Genellikle e-platformlarda daha sık kullanılan indirim kodları yüzde indirimleri teklif ederken, aynı zamanda bir de parayla çalışanlar var, onlar ise belli bir sayıda para içeriklidir ve kullanıldığında içerdiği para miktarı kadar azaltır almak istediğiniz ürünün fiyatını.
Promosyon kodu ekleKodu nasıl kullanmak gerek?