Giriş

Web sitemize hoşgeldiniz. Bu site İskontoKuponu.com’a aittir ve işletilmektedir. Web sitemizi ziyaret ettiğiniz ve verdiğiniz bilgilerin, kaynakları, hizmet, ürün ve araçlara erişmek için; bu Sözleşmede belirtilen aşağıdaki şartları ve koşulları anlıyor ve kabul etmiş olursunuz.

Önceden haber vermeksizin zaman zaman bu Kullanım Koşulları değiştirme hakkını saklı tutar. Kullanım Koşullarına uymak sizin sorumluluğunuzdadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz, aşağıdaki koşulları kabul etmiş olursunuz.

Site kullanımı

Web sitemizi ziyaret ederek sağladığımız bilgilere, kaynaklara ve hizmetlere erişerek, doğrudan sadece yasal amaçlar için kullanmayı, Kullanım Koşulları koşullarına izin ve hukuk uygulanabilir yönetmelik ve genel kabul görmüş çevrimiçi uygulamalar ve yönergeleri kabul edersiniz.

Kabul ediyorsunuz:

a. Bizim kaynaklara ek erişim sağlamak için, kayıt sürecinde kendiniz hakkında bazı bilgileri (adınız, iletişim bilgileri, vb gibi) istenebilir. Verdiğiniz bilgiler her zaman doğru, tam ve güncel olacağını kabul edersiniz.

b. Hesabınızın kullanıcı adını ve gizliliğini korumaktan ve hesabınız altında gerçekleşen tüm olaylardan sorumlusunuzdur.

c. Kaynaklarımıza erişmek (veya erişmeye teşebbüs) için otomatik araç veya kötü niyetli yazılım kullanmayacağınızı kabul ediyorsunuz. Yetkisiz erişim, site bozulmasını amaçlayan eylemler cezai veya idari sorumluluklara neden olabilir.

Promosyon kodu ekleKodu nasıl kullanmak gerek?