Gizlilik ve kullanım koşulları

1. Kullanım koşulları

İskontoKuponu.com – katalog siteleri, indirim kodları ve internet mağazaları indirim kodları bilgilerini kullanmanız için 14 yaşından büyük olmak zorundasınız. Sayfaların çoğu gerçek zamanda güncellenir.

2. İçerik

Sayfada paylaşılan her içeriği aralıksız kontrol edemeyiz. Ama gelen şikayetleri hızlı bir şekilde değerlendiriyoruz. İskontoKuponu.com çalışmayan ve süresi bitmiş kodlardan sorumlu tutulamaz. İskontoKuponu.com kullanıcılar tarafından gönderilen bilgilerden sorumlu değildir.

3. Telif hakları

Tüm logolar, grafikler, resimler, ilgili sahiplerine aittir. Eğer telif haklarınıza karşı geldiğimizi düşünüyorsanız en kısa sürede bizimle iletişime geçin. Digital Millennium Copyright Act (DMCA) kuralları çerçevesinde ihlal kaldırılacaktır.

4. Hak ve kullanıcıların yükümlülükleri:

–Küfür ve kullancıya karşı aşağılayıcı sözler ve kelimler yasaktır.
– bir kişinin özel bilgilerini izni olmadan paylaşmak yasaktır.
–Başka bir pazarlama kuruluşun yada spam içeriklerinin paylaşılması yasaktır.
–Site yönetiminin bilgisi dışında reklam yapmak yasaktır.
–Site içerisinde zararlı içerikli program ya da yazılımlar kullanmak yasaktır.( Robots, Spiders ve Scriptler)

5. Garanti reddi

İskontoKuponu.com SİTESİNİ KULLANIRKEN HERHANGİ BİR GARANTİ OLMAKSIZIN VE KENDİ RİSKİNİZİ ÜSTLENİYORSUNUZ. Siteminizi kullanmanızdan sorumlu tutulamayız. Eğer bir kullanıcı kuralları ihlal ederse; kullanıcının hesabını bloke etme hakkını saklı tutar. Siteniz moderator tarafından kontrol edildikten sonra İskontoKuponu.com’a eklenecektir.

6. İhlaller

Sitemizde herhangi bir ihlal görürseniz bizimle iletişime geçin.

Sizin rahatlığınız için sitemizde çerez konumlandırmaktayız. Web sitemizi kullanırken, çerezler ile toplanan verileri ve benzer teknolojileri kullanmamızı kabul etmiş olursunuz.